Warszawa, ul. Obarowska 21 lok. 29
608 365 289   603 111 877

O mnie

Primum non nocere – zanim coś zrobisz czy powiesz – pomyśl, bo inni nie robią i nie myślą tak jak ty…” to moje motto przewodnie.

Urodziłam się i wychowałam w Łodzi, a obecnie mieszkam w Warszawie. Od kiedy pamiętam zawsze marzyłam i konsekwentnie dążyłam by zostać lekarzem, najchętniej chirurgiem. Jednak życie jest przewrotne i nie zawsze w końcu robimy to co chcemy…. W 1994 roku ukończyłam wydział stomatologiczny Krymskiego Instytutu Medycznego w Symferopolu. W 1999 roku uzyskałam tytuł specjalisty I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej a od 2008 roku rozpoczęła się trwająca do dziś moja „przygoda” z medycyna estetyczną, przygoda która doskonale wplata się w prace stomatologa.

W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Medycyny estetycznej z elementami kosmetologii przy Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie śmiało mogę powiedzieć, że praca jest nie tylko źródłem utrzymania się, ale również moją ogromną pasją. Umiejętności i wiedzę zakresu anti-aging stale pogłębiam uczestnicząc w kursach i kongresach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Prowadzę również szkolenia dzieląc się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to zajęcia zarówno lekarzy wykonujących już zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (techniki implantacji nici, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy), jak i dla studentów studiów podyplomowych WUM z aparatury high-tech. Od 2014 roku współpracuję z marką Neauvia Organic, a w ubiegłym roku zostałam Ambasadorem Marki Neauvia Organic.

Uważam, że w pracy lekarza i to nie tylko tego zajmującego się medycyną estetyczną, ważne jest uważne słuchanie pacjentek, one są najważniejsze. Dlatego czasem trzeba być bardzo asertywnym, asertywnym za pacjentki, pokazać co jest złe, co niepotrzebne. Przekonać, że zanim dokonają zmiany w ciele, muszą być gotowe na zmiany w sobie. I zawsze staram się przy tym być człowiekiem,człowiekiem który stara się najlepiej jak umie pomagać innym….

Aleksandra Samborska

Moje publikacje:

Ofiary medycyny estetycznej
dr. Aleksandra Samborska
Jak zdobyć wiedzę
Ładny uśmiech to nie tylko zęby